Jump to content

Selamise61

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Selamise61 last won the day on June 26 2020

Selamise61 had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Selamise61

 • Rank
  journeymen

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kardeşim kolay gelsin. Ankara-Eskişehir-Bolu taraflarını yaptıysan ya da nereleri yaptıysan piyasaya sürmeni tavsiye ederim ki en azındna kullanicilar bir oyunu test etsinler ve bunun ici yorumlar yapsinlar eminim ki desteginde artar. Çünkü Türkiye nin tamamini yapmaya kalkip sonra piyasaya süreceksen kimsenin ömrü yetmez. Belki kafana göre editör de bulursun. Gel beni dinle sür piyasaya part1 diye ilk haritayı. Bende sabırsizim herkeste öyledir. Ankarayı bile gezmeye kalksak 1:1 de baya zevkli olur yani.
 2. Usta ilk sürüm ile ilgili bir zaman öngürün var mı.
 3. 1.38 geldi zaten, bu konuda bu otobüs modunu yapan arkadaş kim ise eleştirim onadır. En azindan söyle bu otobüs modu olmucak felan de, sabır taşı olduk. Hic bir şey de söylenmiyor. Tahminim bu iş olmadi gibi fakat Allahtan umut kesilmez.
 4. Ustacim, Ali osman ulusoy skini ekleyebilir misiniz? Motor seçeneğide mevcuttur inşallah. Son olarak ne zaman çıkacsk tam olarak?
 5. Istanbul Anadoluyu yapiyorsunuz herhalde, ama bunu dudullu ile finalledirmeniz daha iyi olur. Dudullu otogarı var mesela. Benimki sadece fikir.
 6. O kadar ilçe var, keşke hepsinin otogarı olsa. Çok güzel olurdu.
 7. Son durum nedir usta?
 8. Tahmini, ne zamana cikartmaya planiniz var. Bir tarih verebiliyormusunuz peki.
 9. Ankara yı bitirdin dimi? Bolu yu mu yapiyorsun şuan? Yoksa arada kalan ilçeler, detaylar vs mi ekliyorsun? Gerçekten zor iş.
 10. Ustacım haziran çıkmadan piyasaya sürülür mü? Onal maptan farklı bir map değil mi? Son soru, istanbulu yapan armadaşimiz ile mi birlestirilcek bu harita?
 11. Usta, ses sıkıntısı mı var sadece? Gerçektrn uzun sürdü.
 12. Aklima soru geldi mi sorarım. Kolay gelsin.
 13. Ankara-bolu 2-2.5 saat sürecek dedin. Bu gerçek saat olarak dedin herhalde , lakin oyundaki saat daha mı uzun saat olacak, çünkü oyun saati daha hizli biliyorsun.
 14. Ama sana tavsiyem var, bu işi yapiyorsun evet eyvallah, ama tek başına yapıyorsan çok uğraşırsin. Hele 1-1 ölçekle felan gercekten çok zor. Sana tavsiyem bu işi bilenlerle birlkte olman daha kısa sürede biter belkide. Bir aile olmak daha iyi cidden. Ama sen bilirsin yinede. (Eğer tek çalışıyorsan)
 15. F-mod güncellemesi geldi, güncelleme ses sıkıntısı icin giderildi. Bu güncellemeyle man lions coach nın çıkmasi yakındır diyebilirim.
×
×
 • Create New...